Kwietniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 29 marca, 2022

Red Hot Chili Peppers, Keith Richards, Procol Harum, Joe Satriani, Mark Lanegan – to tylko niektórzy wykonawcy, o których przeczytacie w kwietniowym „Teraz Rocku”.


Kilka tygodni temu zmarł Gary Brooker, niekwestionowany lider legendarnej formacji Procol Harum. To właśnie temu zespołowi, który sformowany został w 1967 roku, redakcja „Teraz Rocka” postanowiła poświęcić obszerną, 20-stronicwą wkładkę. Przeczytacie w niej fascynującą historię jednego z najważniejszych rockowych zespołów w historii gatunku, a także zapoznacie się z jej dyskografią.

Zgodnie z tradycją sporo dzieje się w sekcji z wywiadami. Nasi redaktorzy przepytali między innymi Joe Satrianiego, Marka Lanegana, Natalię Przybysz czy członków takich zespołów jak Myslovitz, Destruction oraz Formy Planet.

Wiele w kwietniowym numerze dzieje się w sekcji z artykułami. Teksty poświęciliśmy Red Hot Chili Peppers, Keithowi Richardsowi, Meat Loafowi oraz Wigwam. W numerze pojawi się również kolejna odsłona naszego cyklu „Historia Rocka” – tym razem na tapet wzięliśmy niezwykle interesujący rok 1982.

W kwietniowym „Teraz Rocku” powrócą również relacje z koncertów – na razie skromnie, bo Wilków, Steve’a Hacketta oraz Slade, ale kolejne miesiące zapowiadają się dużo bardziej imponująco.

KOMENTARZE

Przeczytaj także