Kyuss powróci? Josh Homme ma pewien pomysł

/ 16 lipca, 2020

Kalifornijski zespół Kyuss był jednym z najbardziej wpływowych dla alternatywnego rocka pierwszej połowy lat 90. Grupa rozpadła się po wydaniu w 1995 roku albumu „And The Circus Leaves Town”. Josh Homme założył Queens Of The Stone Age. Pozostali muzycy w 2010 roku założyli Kyuss Lives!, jednak musieli zmienić nazwę na Vista Chino po prawnej interwencji Josha.

Teraz w wywiadzie dla „Blabbermouth” Josh Homme rozważa, czy możliwy byłby jeszcze powrót zespołu Kyuss:

Myślałem o tym, zwłaszcza w ostatnich latach, żeby zrobić coś wyjątkowego, co wynagrodziłoby wybryk Branta i Johna. Pomyślałem, że powinniśmy zagrać i oddać wszystkie pieniądze. Na przykład zagrać za pięć dolców po odjęciu kosztów. W ten sposób postawilibyśmy kropkę nad i po tym zespole. Bo nigdy nie chodziło nam o pieniądze ani o sławę. Byłem zasmucony, mając wrażenie, że właśnie tym kierowali się, wykonując ten ruch.

%%REKLAMA%%

W tym roku mija 25 lat od wydania ostatniego albumu Kyuss.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także