Lady Pank zapowiada specjalny koncert w marcu [DATA, BILETY]

/ 12 lutego, 2021


Już w marcu Lady Pank zamierza dać specjalny koncert, którym będzie promował nową płytę.


12 marca 2021 roku ukaże się nowy album Lady Pank zatytułowany „LP 40”. Dzień później grupa wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Zespół zamierza zagrać wszystkie nowe utwory oraz swoje największe przeboje. Ograniczona liczba biletów jest już w sprzedaży.

Koncert Lady Pank w Klubie Stodoła odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniu będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej. Warunkiem uczestnictwa w koncercie będzie również przekazanie organizatorowi podpisanego Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu społecznego.

Założona przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego 40 lat temu grupa po dziś dzień jest jedną z najpopularniejszych w historii polskiego rocka. Lady Pank ma na koncie dziesiątki przebojów, takich jak „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Zostawcie Titanica”, czy „Kryzysowa narzeczona”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także