Lamb Of God zapowiada nowy album [WIDEO]

/ 1 stycznia, 2020

Lamb Of God pracuje nad nową płytą i grupa podzieliła się właśnie krótkim filmem ze studia. Możemy ujrzeć w nim muzyków pracujących w studiu oraz informację zapowiadającą, że nowa płyta ukaże się w 2020 roku. Ostatni album Lamb Of God z premierowym materiałem ukazał się w 2015 roku pod tytułem „VII: Sturm und Drang”.

Poniżej możecie obejrzeć klip.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2020

Post udostępniony przez Lamb of God (@lambofgod)

Zespoły Kreator, Lamb Of God i Power Trip ogłosiły wspólną europejską trasę koncertową pod hasłem State Of Unrest. Trasa rozpocznie się 27 marca w Sztokholmie, a zakończy 19 kwietnia w Brukseli. 2 kwietnia 2020 roku zespoły te zagrają w Tauron Arenie w Krakowie.

%%REKLAMA%%

Lamb Of God niedawno rozstał się z perkusistą. Chris Adler zaprzestał koncertowania z zespołem już rok temu, gdyż musiał poddać się rehabilitacji po wypadku motocyklowym, jakiego doznał. Jego miejsce zajął Art Cruz, który teraz został oficjalnie nowym perkusistą Lamb Of God.


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także