Lars Ulrich (Metallica) mówi, jaka płyta go ostatnio zachwyciła

/ 5 maja, 2020

Lars Ulrich został zapytany w wywiadzie dla „Rolling Stone” jakiej muzyki ostatnio słuchał. Perkusista Metalliki przyznał, że zachwyciła go pewna płyta, która bardzo odległa jest od muzyki metalowej.

Lars powiedział:

Uważam, że nowa płyta Fiony Apple [„Fetch The Bolt Cutters”] jest powalająca. Kiedy się ukazała, słuchałem jej po trzy, cztery godziny z rzędu, czytając przy tym teksty. Nie mogłem uwierzyć, jak niezwykła i błyskotliwa jest, bo jest taka niekonwencjonalna. Co kilka lat ukazuje się płyta, która ma nowe brzmienie. Uwielbiam też płytę Eda O’Briena [„Earth”]. Spodobał mi się jego zeszłotygodniowy występ u Kimmela.

%%REKLAMA%%

Fiona Apple urodziła się w 1977 roku w Nowym Jorku. Jest pianistką, kompozytorką i wokalistką. Nie wydaje często płyt. Jej debiut ukazał się w 1996 roku pod tytułem „Tidal”, a „Fetch The Bolt Cutters”, która ukazała się w kwietniu tego roku jest dopiero jej piątą płytą.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także