Lars Ulrich (Metallica) poprowadzi własny program radiowy

/ 4 maja, 2017

Lars Ulrich, perkusista Metalliki, zajęty jest obszerną trasą koncertową ze swoim zespołem, jednak znalazł czas, żeby poprowadzić własny program radiowy, „It’s Electric!”. Zadebiutuje on na falach radia Beats 1 w najbliższą niedzielę, 7 maja 2017 roku o godzinie 15.00 czasu pacyficznego (o północy z niedzieli na poniedziałek w Polsce).

Slash w studiu

Lars Ulrich poprowadzi swój program wraz ze swoim przyjacielem, dziennikarzem Steffanem Chirazi. W programie Lars ma prezentować muzykę artystów, którzy nie są szerzej znani, a także będzie przeprowadzać wywiady ze znanymi artystami. W pierwszym odcinku programu „It’s Electric!” gościć będzie Iggy Pop.

Lars Ulrich mówi:

To moje marzenie szesnastolatka: prowadzić program radiowy, którego słuchają ludzie na całym świecie. Zagram wam mnóstwo naprawdę fajnej muzyki, ale głównie zespoły, których nie znacie, sporo z nich dopiero co sam poznałem. Nie uznajemy granic i jesteśmy otwarci na wszystko. Obiecali, że będę prowadził ten program co tydzień.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun audycji „It’s Electric!”.

Metallica. Transmisja na żywo z próby

Tymczasem Metallica w najbliższy wtorek, 9 maja wieczorem (w Polsce w nocy z 9 na 10 maja), poprowadzi transmisję z próby przed pierwszym koncertem amerykańskiej trasy koncertowej promującej album „Hardwired… To Self-Destruct”, która wystartuje w Baltimore. Transmisja, którą będzie można oglądać za pośrednictwem oficjalnego profilu Metalliki na Facebooku, obejmie cztery utwory, w tym najnowszy singel „Now That We’re Dead”. Transmisję obejrzą jednak tylko zwycięzcy wyłonieni w konkursie, organizowanym na stronie www.metallica.com.

Trasa WorldWired Tour potrwa aż do wiosny 2018 roku. W jej ramach 28 kwietnia 2018 roku Metallica zagra w Krakowie w Tauron Arenie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także