Lars Ulrich wskazuje najbardziej reprezentatywne utwory Metalliki

/ 31 lipca, 2020

W wywiadzie dla radia SiriusXM Lars Ulrich został poproszony o wskazanie najbardziej reprezentatywnych utworów Metalliki.

Perkusista powiedział:

„Master Of Puppets” jest temu bardzo, bardzo bliski, bo zawiera wiele tych elementów. Jest to dłuższa piosenka, ma jasne i mroczne strony, ma ciężar i melodie. Ma też niesamowity tekst. Inna piosenka, która spełnia większość warunków to „One”, ale są też mniej oczywiste numery, jak „Bleeding Me”, która także spełnia te wymogi. Również rzeczy z naszych ostatnich płyt, „Death Magnetic” i „Hardwired”: „Moth Into Flame” czy „Halo On Fire”. Kilka dni temu grałem sobie na bębnach “Cyinade”, “Broken, Beat & Scarred” i „All Nightmare Long” i nadal brzmią one świeżo tak jak 12 lat temu. Ale gdybym musiał wybierać, wskazałbym chyba „Master” albo „One”, jako utwory, które najlepiej pokazują to, co robi Metallica.

%%REKLAMA%%

„Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf | fot. Kreepin Deth

KOMENTARZE

Przeczytaj także