Lato z eBilet – wakacje zdominowane muzyką

/ 15 lipca, 2021

Rap, rock, elektronika, pop i wiele innych — lato z eBilet to muzyczna mieszanka pełna energii i niezapomnianych wrażeń. Od 21 czerwca do 31 sierpnia nie zwalniamy tempa.


Na wszystkich fanów muzyki na żywo czekają koncerty plenerowe, letnie festiwale i ciekawe wydarzenia, jak np. muzyczny rejs po Zatoce Gdańskiej. Open’er Park, Lato w Plenerze czy Kazimiernikejszyn to nie wszystko, czym Cię zaskoczymy. Sprawdź, czego jeszcze możesz się spodziewać podczas lata z eBilet.

Koncerty i letnie festiwale 2021 oprócz solidnej dawki muzycznych uniesień zapewnią bezpieczeństwo — wydarzenia będą odbywać się z zachowaniem aktualnie panujących zasad reżimu sanitarnego. A jeśli dopadł Cię już głód muzycznych wrażeń, bilety na koncerty 2021 znajdziesz na eBilet.pl.

Plan B w Aleksandrowie Łódzkim, 17 lipca – 21 sierpnia

Ponoć w życiu zawsze znajdzie się Plan B, na przykład ten w Aleksandrowie Łódzkim. Już 17 lipca cykl imprez otworzy w rytmie rapu Sokół. Tego samego wieczoru inteligentną grę słów zapewnią również chłopaki z zespołu Dwa Sławy. Tydzień później, 25 lipca, na scenie pojawi się rockowa torpeda, tzn. Luxtorpeda. Nie zabraknie także dźwięków elektrycznej gitary i wprawiającego w ruch dudnienia perkusji od zespołu Illusion. A co czeka spragnionych muzycznych wrażeń w sierpniu? „Weź nie pytaj”, czyli koncert Pawła Domagały, który 7 sierpnia podzieli scenę z zespołem Sorry Boys. A na zakończenie porcja śmiechu — Plan B w Aleksandrowie Łódzkim zwieńczy występ Marcina Dańca oraz Igora Kwiatkowskiego. Kabaretowe show odbędzie się 21 sierpnia

Pol’and’Rock Festival, Makowice, 29 – 31 lipca

Kolejny przystanek na koncertowej mapie to Lotnisko Makowice-Płoty, czyli Pol’and’Rock Festival 2021, którego chyba nie trzeba przedstawiać. W dniach 29.07-31.07 będzie można usłyszeć m.in. Dżem, Kasię Kowalską, Raz Dwa Trzy czy Pidżama Porno. Pełna lista gości znajduje się na oficjalnej stronie festiwalu. W tym roku nie obejdzie się jednak bez wejściówki, dlatego najpierw… leć po bilet. A dla tych, którzy nie będą mogli rozkręcić pogo pod sceną, na mediach społecznościowych Fundacji WOŚP, Pol’and’Rock Festival i na kanałach partnerów, czekać będzie relacja z wydarzenia.

OFF Country Club Katowice, 6-8 sierpnia

Na festiwalową dokładkę OFF Country Club Katowice, czyli OFF Festvial w alternatywnej odsłonie. W dniach 6-8 sierpnia Dolina Trzech Stawów zamieni się w muzyczny park. Koncerty plenerowe zagrają: Mitch & Mitch, Artur Rojek, Król, Brodka, Smolik oraz Quebonafide. Wybrzmią również dj-skie sety, a dla spragnionych książkowych inspiracji, czekać będą słuchowiska i ciekawe dyskusje w Kawiarni Literackiej. Będą to niezapomniane  letnie koncerty 2021.

Muzyczny zapach Kwiatu Jabłoni

Lato 2021 to czas, gdy scena należy do młodego pokolenia. Choć z powodu pandemii mogło być nic, Kasia i Jacek Sienkiewicz pokazują, że jest wszystko i ruszają w trasę promującą ich nowy album. Pierwszy koncert Kwiatu Jabłoni zaplanowany jest w Kołobrzegu 8 lipca, ostatni 31 lipca w Płocku. W międzyczasie Kwiat Jabłoni zagra w Gorzowie Wielkopolskim, Opolu i Świnoujściu.

Legendarna IRA

W lipcu nie zabraknie również polskiego rocka  — w trasę „The best of” rusza zespół legenda, czyli IRA. W przedostatni weekend tego miesiąca, Amfiteatr w Giżycku i w Iławie wypełnią mocniejsze brzmienia oraz rockowe ballady. Będzie okazja wziąć udział w koncertach IRY – posłuchać znanych i lubianych utworów grupy i zapowiadanych przez artystów nowości.

Pan Maleńczuk w trasie

Tego lata po dawkę muzycznych inspiracji zaprasza także Maciej Maleńczuk. Warszawa, Dąbie, Sopot to wakacyjne punkty na trasie artysty. Na początek powrót do przeszłości. Podczas koncertu Macieja Maleńczuka, który odbędzie się już 12 lipca w Teatrze Roma, Maciej Maleńczuk wraz Rhythm Section przywoła swoje najpopularniejsze utwory. W pierwszy piątek sierpnia w Ośrodku Tumor w Dąbiu wybrzmią natomiast kawałki z najnowszej płyty – „Klauzula Sumienia”, a swoje koncertowe lato 2021 Maciej Maleńczuk przypieczętuje w Sopocie 20 sierpnia.

KOMENTARZE

Przeczytaj także