Lenny Kravitz opowiedział o swoim celibacie. Ice-T podsumował go krótko i dosadnie

/ 31 maja, 2024


Ice-T dosadnie podsumował Lenny’ego Kravitza, który przyznał się, że od wielu lat żyje w celibacie.


Lenny Kravitz od ponad 30 lat jest dla wielu symbolem seksu. Dlatego powszechne zaskoczenie wzbudziły jego słowa, gdy przyznał, że od dziewięciu lat żyje w celibacie. Co go do tego skłoniło?

W wywiadzie dla „The Guardian” Kravitz przyznał, że w 2005 roku podjął decyzję, że nie będzie uprawiał seksu dopóki nie znajdzie tej jedynej. Nie chciał stać się, jak jego ojciec, który miał wiele kochanek i zdradzał żonę. Kravitz, który w 2003 roku zerwał zaręczyny z modelką Adrianą Limą, mówi:

Zacząłem stawać się jak ojciec. Stałem się podrywaczem. Nie podobało mi się to. Nie chciałem taki być. Musiałem sobie z tym poradzić, co zajęło kilka lat. Pomogła dyscyplina. Nie poddałem się popędom.

Jego słowa wzbudziły wiele komentarzy. Wiele osób wyrażało wsparcie, ale raper Ice-T przedstawił zupełnie inne stanowisko. Na X napisał:

Jeśli jesteś facetem i dobrowolnie przez 9 lat nie uprawiasz seksu, idziesz złą drogą.

Na komentarze fanów, by nie oceniał osobistych wyborów Kravitza, Ice-T odparł:

To jest dla mnie dziwne. Lubię jebać. Bardzo.

Lenny Kravitz powrócił właśnie z nowym albumem zatytułowanym „Blue Electric Light”. W ramach jego promocji zagra w Polsce 21 lipca w krakowskiej Tauron Arenie i 23 lipca w łódzkiej Atlas Arenie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także