Lenny Kravitz w przyszłym roku zagra w Polsce

/ 12 września, 2018

Lenny Kravitz wystąpi 8 maja 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Podczas nowej trasy koncertowej muzyk będzie promował swój najnowszy, jedenasty już studyjny album „Raise Vibration”, który ukazał się na rynku 7 września nakładem BMG. Organizatorem koncertu jest Live Nation

W sieci pojawił się wakacyjny utwór Lenny'ego Kravitza [AUDIO]

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70, pisarz, producent muzyczny i multiinstrumentalista zdobył wiele nagród w swojej karierze, między innymi cztery statuetki Grammy. Na swoim koncie ma – tak już zostało to wcześniej wspomniane – jedenaście albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Bilety na przyszłoroczny występ Kravitza w naszym kraju (w cenach od 195 zł) będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation od jutra, 13 września, od godz. 10:00 do 14 września (piątek) do godz. 9:00. Ogólna sprzedaż ruszy natomiast w najbliższy piątek o 10.00.

Ostatni raz Lenny Kravitz zagrał w Polsce całkiem niedawno. 8 czerwca zawitał do Tauron Areny w Krakowie. 

Na najnowszym albumie muzyka, „Raise Vibration”, znalazło się 12 premierowych kompozycji, w tym „Low", do którego zresztą powstał teledysk (w serwisie YouTube wyświetlono go już ponad 7 milionów razy!). Możecie się z nim zapoznać poniżej:

Lenny Kravitz, w wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone", przyznał, że prace nad tym albumem nie należały do najłatwiejszych:

Naprawdę nie byłem pewny, dokąd mam pod względem muzycznym zmierzać. Nigdy, w swojej karierze, nie byłem tak zdezorientowany, nie wiedziałem co dalej zrobić. To było dość przerażające. Nie wiesz, kiedy taka sytuacja może cię spotkać.

Jednakże pewnego dnia, w swojej rezydencji na Bahamach, obudził się w środku nocy, gdy do głowy przyszedł mu gotowy utwór. Później taka sytuacja się powtarzała i Kravitz całość sobie „wyśnił".

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także