Life Of Agony: perkusistka w składzie i nowa muzyka na horyzoncie

/ 23 stycznia, 2018

Pod koniec zeszłego roku skład Life Of Agony opuścił perkusista Sal Abruscato. Teraz grupa ujawniła nowy skład: za perkusją zasiadła Veronica Bellino.

Slayer zapowiada pożegnalną trasę

Veronica Bellino pochodzi z Nowego Jorku, ale mieszka w Los Angeles, a wcześniej pracowała z takimi artystami, jak Jeff Beck, DMC, Richie Sambora/Orianthi i Carmine Appice/Slamm, a także z raperami LL Cool J i The Game, u którego wystąpiła w teledysku "Red Nation". Możecie go obejrzeć na dole strony.

Na swoim Facebooku Veronica Bellino napisała:

Nie potrafię wyrazić jak bardzo cieszę się, że będę grała z tymi wspaniałymi istotami. Minął niesamowity rok i nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość.

Grupa zaprezentuje nowy skład 21 kwietnia 2018 roku na New England Metal & Hardcore Festival w Worcester.

Tymczasem wokalistka Mina Caputo zapowiedziała, że wkrótce poznamy szczegóły trasy koncertowej, a zespół przygotował nowe utwory. Póki co nie wiadomo czy zostaną one wydane w formie płyty długogrającej czy w jakiejś innej formie. Ostatnie długogrające wydawnictwo Life Of Agony to „A Place Where There’s No More Pain” z 2017 roku.

Life Of Agony powstał na początku lat 90. w Nowym Jorku, jako jeden z przedstawicieli nurtu hard core. Debiutancki album „River Runs Red”, wydany w 1993 roku okazał się jedną z najważniejszych płyt gatunku, obok „Bloody KissesType O Negative. Zespół wydał w latach 90. trzy płyty po czym zawiesił działalność. Na krótko reaktywował się w połowie kolejnej dekady, wydając album „Broken Valley” w 2005 roku.

W międzyczasie wokalista Keith Caputo prowadził karierę solową. W 2011 roku Keith postanowił zmienić płeć i od tamtej pory figuruje jako Mina Caputo.

The Game feat. Lil Wayne – "Red Nation"

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także