Life Of Agony. Posłuchaj utworu „World Gone Mad"

/ 30 marca, 2017

Album „A Place Where There’s No More PainLife Of Agony ukaże się w kwietniu. Będzie to pierwszy od 12 lat studyjny album Life Of Agony. Grupa opublikowała właśnie nowy utwór, zwiastujący to wydawnictwo.

Posłuchaj utworu „A Place Where There’s No More Pain”

World Gone Mad” to kolejny już utwór zwiastujący nową płytę brooklyńskiego zespołu. Album „A Place Where There’s No More Pain” trafi do sklepów 28 kwietnia 2017 roku i znajdzie się na nim 10 utworów:

  1. Meet My Maker
  2. Right This Wrong
  3. A Place Where There’s No More Pain
  4. Dead Speak Kindly
  5. A New Low
  6. World Gone Mad
  7. Bag Of Bones
  8. Walking Catastrophe
  9. Song For The Abused
  10. Little Spots Of You

Tak wygląda okładka płyty:

Okładka album A Place Where There’s No More Pain grumpy Life Of Agony

A tak brzmi utwór „World Gone Mad

Basista Life Of Agony, Alan Robert powiedział:

Ta płyta to potwór i jaramy się, że będziemy mogli się nią podzielić w kwietniu. Jest w niej taka energia. Gitarowe riffy są wściekłe, teksty szczere a groove zabójczy. Muszę przyznać, że nigdy nie byliśmy tak zgrani jako zespół. Jeszcze zanim wydobyliśmy pierwszą nutę, wszyscy wiedzieliśmy, jaką płytę chcemy nagrać.

Płyta opowiada o stawianiu czoła problemom, żeby pogodzić się z samym sobą. Temat ten nie obcy jest wielu naszym fanom, którzy zmagają się ze swoimi demonami. Otwierający wers „ucieczka tylko pogorszy sprawę” jest prawdziwy, bo prędzej czy później te problemy cię dopadną i będziesz potrzebował siły, żeby sobie z nimi poradzić.

Life Of Agony powstał na początku lat 90. w Nowym Jorku, jako jeden z przedstawicieli nurtu hard core. Debiutancki album „River Runs Red”, wydany w 1993 roku okazał się jedną z najważniejszych płyt gatunku, obok „Bloody KissesType O Negative. Zespół wydał w latach 90. trzy płyty po czym zawiesił działalność. Na krótko reaktywował się w połowie kolejnej dekady, wydając album „Broken Valley” w 2005 roku.

W międzyczasie wokalista Keith Caputo prowadził karierę solową. W 2011 roku Keith postanowił zmienić płeć i od tamtej pory figuruje jako Mina Caputo.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także