Life Of Agony zapowiada osobisty film biograficzny

/ 10 marca, 2021


Zespół Life Of Agony zapowiedział wydanie filmu dokumentalnego.


The Sound Of Scars” to tytuł filmu dokumentalnego poświęconego zespołowi Life Of Agony. Właśnie dobiegają końca prace nad filmem.

Reżyserem filmu jest Leigh Brooks, który mówi:

To nie jest typowy muzyczny film biograficzny. Jest on bardzo osobisty. Pierwszy raz zobaczyłem zespół w londyńskiej Astorii w 1996 roku. Od tamtej pory po twórczość LOA sięgałem, kiedy tylko czułem się samotny i wyobcowany. Ten film rzuca światło na to, jak muzyka zespołu wciąż żyje i jest odzwierciedla życie ludzi.

W filmie „The Sound Of Scars” zobaczymy ujęcia ze zbiorów prywatnych członków zespołu, archiwalne wywiady oraz nigdy wcześniej niepublikowane prywatne rozmowy z muzykami i ich rodzinami.

Film pokaże ścieżkę kariery zespołu od wydanego w 1993 roku albumu „River Runs Red” aż do dziś. Poruszy też problem zmiany płci przez Keitha – Minę Caputo. Caputo mówi:

Nigdy nie unikaliśmy trudnych dyskusji i nie udajemy, że znamy wszystkie odpowiedzi. Ale z tego filmu można wyciągnąć wiele wspaniałych lekcji.

Już 16 kwietnia fani będą mieli możliwość obejrzenia specjalnych, limitowanych seansów przedpremierowych filmu oraz materiałów bonusowych.

KOMENTARZE

Przeczytaj także