Linkin Park stawia na regularny kontakt z fanami

/ 4 maja, 2022


Zespół Linkin Park poinformował, że zamierza regularnie informować fanów o tym, co się u niego dzieje.


Linkin Park po śmierci Chestera Benningtona w 2017 roku zawiesił działalność, członkowie zespołu zdecydowali jednak, że chcą przywrócić regularny koncert z fanami.

Zespół na swoich mediach społecznościowych napisał:

Uznaliśmy, że to najwyższy czas zacząć się dzielić z wami nieco bardziej regularnie. Począwszy od tego miesiąca będziemy pisali (cyfrowym) długopisem po (cyfrowym) papierze NOTATKI OD ZESPOŁU – skromne wieści o tym, co się u nas dzieje. Nie mamy żadnych konkretnych planów, ale to nam się właśnie podoba.

Kilka tygodni temu Mike Shinoda poinformował, że nie ma co liczyć na powrót Linkin Park na scenę:

Jedyna wiadomość jaką mam w kwestii Linkin Park jest taka, że rozmawiamy co kilka tygodni. Rozmawiam z chłopakami, przynajmniej niektórymi. W planach nie mamy żadnych tras, żadnej muzyki, żadnego albumu. Miejcie na uwadze, że nic w tym zakresie się nie dzieje. Tyle powiem. Zawsze gdy ktoś coś powie o Linkin Park, inni próbują nakręcić hype. Nie nakręcajcie hype’u. Tylko się zawiedziecie.

Chester Bennington popełnił samobójstwo w lipcu 2017 roku w wieku 41 lat. Po tym wydarzeniu Linkin Park pojawił się na scenie tylko raz – w październiku tego roku grupa dała specjalny koncert pamięci wokalisty z zaproszonymi gośćmi, którzy śpiewali jej piosenki.

KOMENTARZE

Przeczytaj także