Lipcowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ!]

/ 30 czerwca, 2021

Do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce, naszego sklepu internetowego oraz e-Kiosku trafił właśnie lipcowy „Teraz Rock”. O czym piszemy w nowym numerze miesięcznika?


Lipcowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 30 czerwca znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

O czym piszemy w lipcu?

Francuscy metalowcy z zespołu Gojira są bohaterami wkładki najnowszego „Teraz Rocka”. Grupie, która pod koniec kwietnia wydała swój siódmy album zatytułowany „Fortitude”, poświęciliśmy 10 stron, na których przybliżyliśmy jej historię, a także zrecenzowaliśmy wszystkie wydawnictwa. Czołowy przedstawiciel europejskiego metalu zdecydowanie zasłużył na takie wyróżnienie!

Na okładce natomiast legenda heavy, czyli Judas Priest, a w środku pisma wywiad z liderem i wokalistą formacji, Robem Halfordem, który opowiedział nam o przyszłych planach zespołu, życiu po pandemii i wielu innych sprawach. A skoro o wywiadach mowa, to na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich grup jak: Kult, Powerwolf, Within Temptation, Muchy, At the Gates czy Black Midi. Przepytaliśmy ponadto Kubę Kawalca z Happysad, który opowiedział co nieco o swoim debiutanckim solowym albumie.

Jeśli chodzi o artykuły, to jeden z wielu przygotowaliśmy z myślą o zwycięzcy tegorocznej Eurowizji, pochodzącemu z Włoch zespołowi Måneskin. Ponadto po kilka akapitów poświęciliśmy takim wykonawcom jak Lindemann, St. Vincent, Myles Kennedy, Black Sabbath czy Kreator. Nasi redaktorzy opowiedzieli również „Historię Rocka” – tym razem skupili się na niesamowicie ciekawym roku 1975.

KOMENTARZE

Przeczytaj także