Lipcowy „Teraz Rock” – kup teraz!

/ 26 czerwca, 2024

W sprzedaży dostępny jest lipcowy „Teraz Rock”, czyli najnowszy numer naszego miesięcznika. O czym piszemy? Sprawdź!


Lipcowy „Teraz Rock” już dostępny! Znajdziecie go w naszym sklepie internetowym, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży w całej Polsce.

Zgodnie z opublikowaną kilka dni temu zapowiedzią, nowy numer naszego miesięcznika trafił do kiosków oraz salonów prasowych 26 czerwca. Jest dostępny również w wersji elektronicznej (PDF).

LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w lipcu?

Bohaterem 12-stronicowej wkładki lipcowego „Teraz Rocka” został Lenny Kravitz. Jest to wybór nieprzypadkowy – w przyszłym miesiącu artysta przyjedzie na dwa koncerty do Polski. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się dyskografii Amerykanina, a także streścić jego trwającą od 1981 roku muzyczną karierę.

Na okładce najnowszego numeru członkowie zespołu The Cult. W tym wyborze również nie ma przypadku – wszak na nasze pytania odpowiedział Ian Astbury. A skoro o wywiadach mowa, przepytaliśmy również członków Deep Purple, Black Sabbath i Royal Republic. W numerze znajdziecie również rozmowy z Kerrym Kingiem ze Slayera, Anną Rusowicz czy Midge’em Ure’em.  

Bohaterami artykułów, które znajdziecie w lipcowym „Teraz Rocku”, są między innymi zespołu Led Zeppelin, Def Leppard i Emerson, Lake & Palmer. Zgodnie z tradycją – streściliśmy historię rocka. Tym razem przyszedł czas na rok 2006.

Wśród relacji z koncertów najwięcej miejsca poświęciliśmy Mystic Festivalowi, na którym zagrały największe gwiazdy polskich i zagranicznych scen metalowych. Poza tym opisy występów Tool, Coreya Taylora, Riverside, SBB, Furii i Dawida Podsiadły. W nowym numerze znajdziecie recenzje dziesiątek wydawnictw i wiadomości z rockowego świata.

KOMENTARZE

Przeczytaj także