Lipcowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 24 czerwca, 2022

Depeche Mode, Arch Enemy, Korn, The Rolling Stones, Rival Sons, Mariusz Duda, Porcupine Tree to tylko niektórzy bohaterowie „Teraz Rocka”, który będzie miał swoją premierę za kilka dni.


Nieoczekiwana śmierć Andy’ego Fletchera sprawiła, że redakcja „Teraz Rocka” zdecydowała się poświęcić 16-stronicową wkładkę zespołowi Depeche Mode. Obejmuje ona zarówno historię brytyjskiej formacji, jak i recenzje wszystkich wydawnictw. Niewykluczone, że dyskografia grupy już nie powiększy się o nowe studyjne albumy…

Na okładce lipcowego numeru zespół Arch Enemy, a wszystko dlatego, że na nasze pytania odpowiedział jego lider – Michael Amott. Wywiadów zresztą w nowym „Teraz Rocku” nie brakuje. Nasi redaktorzy przepytali członków takich formacji jak Korn, Porcupine Tree, Rival Sons, Morbid Angel, Alestorm, czy solistów – Tomasza Budzyńskiego, Grega Puciato i Mariusza Dudę.

Kontynuujemy nasz cykl, w którym opisujemy „Historię Rocka”, a w najnowszym numerze postanowiliśmy skupić się na fascynującym i pełnym znakomitych wydawnictw 1985 roku. Wśród artykułów również te poświęcone The Rolling Stones, Montrose czy The Alan Parsons Project.

Ponieważ branża koncertowa w końcu odżyła, a lipcowym „Teraz Rocku” znalazło się miejsce dla kilkunastu relacji. Opisaliśmy występy między innymi zespołu Tool, Nick Mason’s Saucerful of Secrets, Dream Theater, Whitesnake, Scorpions, Jethro Tull, My Chemical Romance i innych. W piśmie również relacja z tegorocznego Orange Warsaw Festival.

Lipcowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży w najbliższą środę, 29 czerwca.

KOMENTARZE

Przeczytaj także