Listopadowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 26 października, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił listopadowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Listopadowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 26 października znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

LISTOPADOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w listopadzie?

The Cult to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów rockowych ostatnich dekad. Istnieje z przerwami od 1983 roku. Formacja, która w tym miesiącu wydała jedenaste studyjne wydawnictwo, jest bohaterem 12-stronicowej wkładki, którą znajdziecie w listopadowym „Teraz Rocku”.

Na okładce natomiast panowie z Red Hot Chili Peppers, którzy wydali niedawno swojego nowego, drugiego w tym roku longplaya. To doskonała okazja, żeby przyjrzeć się temu, co w ostatnim czasie działo się w obozie Papryczek. Innym zespołem, któremu postanowiliśmy poświęcić artykuł, jest Pink Floyd. Bo raz na jakiś czas wypada! Dodatkowo w listopadzie kolejna odsłona naszej „Historii Rocka” – zgodnie z harmonogramem czas na rok 1989!

Zgodnie z tradycją najwięcej dzieje się w wywiadach. Nasi ludzie przepytali przedstawicieli takich zespołów jak Voo Voo, Pixies, Editors, Papa Roach, The HU, Wilki, Kobranocka, Anieli czy Imperial Triumphant. Ciekawie wypadł również wywiad z Julianem Lennonem. Nie sposób nie wspomnieć o rozmowach z przedstawicielami ciężkiego brzmienia – członkami zespołów Venom i Celtic Frost.

Ponieważ sezon koncertowy w pełni, choć oczywiście już głównie w halach i klubach, postanowiliśmy opisać Wam występy następujących wykonawców: Deep Purple, Sum 41/Simple Plan, Biffy Clyro, Counting Crows, Arcade Fire i innych.

KOMENTARZE

Przeczytaj także