Listopadowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 25 października, 2021

Dream Theater, Jerry Cantrell, Motörhead, Tremonti, Yes, King Crimson, Fisz Emade Tworzywo to tylko niektórzy bohaterowie listopadowego „Teraz Rocka”.


18-stronicową wkładkę, która pojawi się w najnowszym wydaniu „Teraz Rocka”, poświęciliśmy zespołowi Dream Theater. Moment jest oczywiście nieprzypadkowy – 22 października ukazał się piętnasty długogrający album amerykańskiego zespołu zatytułowany „A View from the Top of the World”. To doskonały moment, żeby nie tylko zrecenzować to wydawnictwo, ale również przyjrzeć się wszystkim pozostałym. No i fascynującej historii istniejącego od 1985 roku Dream Theater.

Okładkę listopadowego numeru zdobi Jerry Cantrell – gitarzysta Alice in Chains – który już za kilka dni wyda solowe wydawnictwo pt. „Brighten”. Postanowił nam o nim opowiedzieć. A skoro o wywiadach mowa, to przepytaliśmy również przedstawicieli takich zespołów jak Motörhead, Yes, King Crimson, Fisz Emade Tworzywo, Republika, Blondie czy Asking Alexandria. Na nasze pytania odpowiedzieli też Ray Wilson, Mark Tremonti, Wojciech Ciuraj oraz Ralph Kaminski.

Jeśli chodzi o artykuły, to na „Części pierwsze” rozłożyliśmy „Breaking the Law” Judas Priest, a bohaterem cyklu „5 na 5” został Grzegorz Kwiatkowski z Trupa Trupa. Nie zabrakło miejsca dla niezwykle przez Was cenionej „Historii Rocka” – w listopadzie wypadło opisać nam niesamowicie ciekawy rok 1979. W numerze znajdziecie oczywiście relacje z koncertów, recenzje najnowszych rockowych wydawnictw i liczne ciekawostki.

KOMENTARZE

Przeczytaj także