Listopadowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 24 października, 2022

The Cult, Voo Voo, Red Chili Peppers, Pink Floyd, Editors, Kobarnocka, Pixies – to tylko niektórzy wykonawcy, o których przeczytacie w najnowszym „Teraz Rocku”.


The Cult to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów rockowych ostatnich dekad. Istnieje z przerwami od 1983 roku. Formacja, która w tym miesiącu wydała jedenaste studyjne wydawnictwo, jest bohaterem 12-stronicowej wkładki, którą znajdziecie w listopadowym „Teraz Rocku”.

Na okładce natomiast panowie z Red Hot Chili Peppers, którzy wydali niedawno swojego nowego, drugiego w tym roku longplaya. To doskonała okazja, żeby przyjrzeć się temu, co w ostatnim czasie działo się w obozie Papryczek. Innym zespołem, któremu postanowiliśmy poświęcić artykuł, jest Pink Floyd. Bo raz na jakiś czas wypada! Dodatkowo w listopadzie kolejna odsłona naszej „Historii Rocka” – zgodnie z harmonogramem czas na rok 1989!

Zgodnie z tradycją najwięcej dzieje się w wywiadach. Nasi ludzie przepytali przedstawicieli takich zespołów jak Voo Voo, Pixies, Editors, Papa Roach, The HU, Wilki, Kobranocka, Anieli czy Imperial Triumphant. Ciekawie wypadł również wywiad z Julianem Lennonem. Nie sposób nie wspomnieć o rozmowach z przedstawicielami ciężkiego brzmienia – członkami zespołów Venom i Celtic Frost.

Ponieważ sezon koncertowy w pełni, choć oczywiście już głównie w halach i klubach, postanowiliśmy opisać Wam występy następujących wykonawców: Deep Purple, Sum 41/Simple Plan, Biffy Clyro, Counting Crows, Arcade Fire i innych.

To i znacznie więcej w listopadowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi już 26 października!

KOMENTARZE

Przeczytaj także