Ludwiś Staszewski zaprasza na koncerty Kult Akustik 2021 [WIDEO]

/ 31 maja, 2021

Kult wyrusza w trasę „bez prądu”. Formacja Kazika Staszewskiego poinformowała o datach występów, które odbędą się w ramach trasy Kult Akustik 2021. W sieci pojawiło się również niecodzienne zaproszenie!


Akustyczna trasa Kultu to wydarzenie, na które corocznie z utęsknieniem czekają wszyscy fani formacji Kazika Staszewskiego. Już w czerwcu 2021 zespół ponownie zabierze swoją publiczność w muzyczną podróż, w której trakcie fani będą mogli zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 4 czerwca w warszawskiej Stodole i potrwa do 4 lipca. Oprócz warszawskich koncertów zespół zaplanował także występy w Toruniu, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu oraz Katowicach. Część spośród zaplanowanych wydarzeń to koncerty przeniesione z ubiegłego roku, które nie mogły się odbyć z uwagi na trwającą pandemię.

Trasa Kult Akustik 2021:

  • 4,5,10 oraz 11 czerwca, Warszawa, Klub Stodoła
  • 6 czerwca (godz. 16:00 oraz 20:30), Wrocław, WCK
  • 15 czerwca, Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  • 16 czerwca, Łódź, Klub Wytwórnia
  • 17 czerwca, Toruń, CKK Jordanki
  • 4 lipca (godz. 16:00 oraz 20:30), Katowice, Katowice Miasto Ogrodów

W sieci pojawiło się również zaproszenie w formie wideo. Poza Kazikiem wystąpił w nim… Ludwiś Staszewski. Oglądajcie:

Organizator przekazał wiadomość dla zainteresowanych koncertami:

Koncerty w ramach trasy Kult Akustik 2021 odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w koncercie będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.

Bilety dostępne są m.in. na www.ticketclub.pl.

KOMENTARZE

Przeczytaj także