Lutowy „Teraz Rock” już w sprzedaży! [KUP TERAZ]

/ 26 stycznia, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił lutowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Lutowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 26 stycznia znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

LUTOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w lutym?

16-stronicowa wkładka lutowego „Teraz Rocka” poświęcona została legendarnemu Judas Priest. Zespół ma na koncie osiemnaście albumów studyjnych i, to już potwierdzone, nie powiedział ostatniego słowa. Jednocześnie będzie jedną z gwiazd tegorocznego Mystic Festivalu. To doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie wspaniałą historię, jaką od 1969 roku stworzyli Ian Hill, Glenn Tipton, Rob Halford, K.K. Downing i inni!

Na okładce najnowszego numeru inna rockowa ikona, Slash. Gitarzysta Guns N’ Roses niedługo wyda kolejny solowy album, ponownie nagrany z Mylesem Kennedym i The Conspirators. Postanowiliśmy go o tę płytę podpytać, ale tematów poruszyliśmy w wywiadzie znacznie więcej. Na nasze pytania odpowiedzieli także członkowie takich zespołów jak Jethro Tull, Saxon, HammerFall, Trupa Trupa czy Zeal & Ardor.

W lutowym „Teraz Rocku” powracamy do cyklu „Historia Rocka”. Opisaliśmy niezwykle ważny dla rozwoju gatunku 1980 rok. Wśród tekstów również ten poświęcony pamięci Andrzeja Nowaka, muzyka TSA i Złe Psy, który zmarł kilka tygodni temu. Piszemy ponadto o The Beatles i Davidzie Bowiem. Koncertów co prawda ostatnio niewiele, ale nasi redaktorzy wybrali się na 18. klubu Progresja. Relację z tego wydarzenia znajdziecie oczywiście w nowym numerze pisma. Poza tym – klasycznie – recenzje, newsy ze świata rocka i dużo więcej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także