Lutowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 1 lutego, 2023

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił lutowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Lutowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 1 lutego znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

LUTOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w lutym?

Zacznijmyod wkładki, którą w lutym nasza redakcja poświęciła jednemu z najważniejszych gitarzystów w historii, zmarłemu niedawno Jeffowi Beckowi. Na 18 stronach znajdziecie recenzje wszystkich płyt z bogatej kariery muzyka, a także opowieść o tym, jak wspinał się na sam szczyt, stając się ostatecznie legendą i inspiracją dla tysięcy gitarzystów.

Na okładce lutowego „Teraz Rocka” znalazł się zespół Riverside, który całkiem niedawno opublikował nową, jak zwykle świetną płytę. Na pytania naszej redakcji odpowiedział wokalista grupy, Mariusz Duda. W najnowszym numerze znajdziecie również podsumowanie 2022 roku – nie tylko w wykonaniu naszych redaktorów, ale również zaproszonych gości. Obszerny materiał opublikowany został zgodnie z tradycją pod szyldem „Teraz Najlepsi”. W „Historii rocka” przyszedł czas natomiast na drugą część poświęconą przełomowemu dla muzyki rockowej rokowi 1991.

Przepytaliśmy wokalistę Riverside, ale oczywiście to nie koniec wywiadów. Na pytania odpowiedzieli ponadto przedstawiciele takich zespołów jak Lipali, Pidżama Porno, Godflesh i Napalm Death. Wśród gości nie zabrakło również solistów – Henry’ego Rollinsa, Kuby Sienkiewicza oraz Kudelskiego.

Na koniec warto wspomnieć o artykułach, wśród których znalazł się tekst poświęcony zmarłemu niedawno Markowi Gaszyńskiemu, a także legendarnej grupie King Crimson. W stałych rubrykach: Tony Iommi, Lizzy Borden oraz Kiss. Poza tym w lutowym „Teraz Rocku” znajdziecie relacje z koncertów, recenzje najnowszych wydawnictw oraz wiadomości ze świata rocka.

KOMENTARZE

Przeczytaj także