Lutowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 27 stycznia, 2021

Do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce, naszego sklepu internetowego oraz e-Kiosku trafił właśnie lutowy „Teraz Rock”. O czym piszemy w nowym numerze miesięcznika?


Lutowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 27 stycznia znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

LUTOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie terazrock02_2021-777x1024.jpg

O czym piszemy w lutym?

Nasza redakcja w lutowym „Teraz Rocku” najwięcej miejsca poświęciła zespołowi Katatonia. To właśnie istniejąca od 1991 roku szwedzka grupa doczekała się 14-stronicowej wkładki. Wszystkie wydawnictwa doczekały się recenzji, sporo miejsca poświęciliśmy również niezwykle ciekawej historii formacji grającej szeroko rozumianą muzykę metalową.

Okładkę nowego „Teraz Rocka” zdobi natomiast Steven Wilson. W piśmie znajdziecie obszerną rozmowę z muzykiem, który sporo powiedział na temat swojej nowej płyty „The Future Bites”, której premierę przewidziano na 29 stycznia. Wśród przepytanych przez nas artystów znaleźli się również przedstawiciele takich formacji jak Kult, Dezerter, Hedone, Genesis, Soen, Wardruna czy Normandie.

Jeśli chodzi o artykuły, to warto wspomnieć o kolejnej odsłonie „Historii Rocka” – tym razem wracamy wspomnieniami do 1970 roku. Ponadto tekst o zmarłym niedawno Grzegorzu „Guziku” Guzińskim. Dłuższe formy poświęciliśmy również zespołom Pink Floyd, Refused czy Def Leppard.

Poza tym w lutowym „Teraz Rocku” znajdziecie recenzje najnowszych albumów, a także wiadomości i ciekawostki ze świata rocka.

KOMENTARZE

Przeczytaj także