Lutowy „Teraz Rock” już w sprzedaży. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

/ 30 stycznia, 2019

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Świętujący swoje 25-lecie, a także ogłoszony jedną z gwiazd tegorocznego Pol’And’Rock Festivalu zespół Skunk Anansie jego bohaterem wkładki lutowego „Teraz Rocka”. Pochodzącej z Wielkiej Brytanii grupie poświęciliśmy 10 stron, na których opisaliśmy ich historię i muzyczne dokonania, których przez ćwierć wieku uzbierało się całkiem sporo.

Zgodnie z tradycją, podsumowaliśmy miniony rok w muzyce rockowej – efektem tego są „Teraz Najlepsi 2018”. Poza redakcyjnym podsumowaniem, swoje wskazania wraz z uzasadnieniem przesłali nam: Mariusz DudaTomasz OrganekTomasz BudzyńskiMuniekPaweł MałaszyńskiAnja OrthodoxKrzysztof GrabowskiAnia Brachaczek oraz Vogg.

Okładkę „Teraz Rocka”, który do sprzedaży trafi 30 stycznia, zdobią członkowie zespołu Nocny Kochanek. Na nasze pytania w obszernym wywiadzie odpowiedział wokalista święcącego coraz większe triumfy zespołu, Krzysiek Sokołowski. Na łamach lutowego „Teraz Rocka” znajdziecie znacznie więcej rozmów, a ich bohaterami są członkowie takich zespołów  jak: Within TemptationWhite LiesVoo Voo czy Bring Me The Horizon. Do opowiedzenia o najnowszej płycie zaprosiliśmy również Patrycję i Grzegorza Markowskich.

Różnorodnie jest również w artykułach, a napisaliśmy chociażby o The Good, The Bad & The QueenPhilu Collinsie, który zapowiedział koncert w Polsce czy Caravan Superhuman Like Brando. Najlepsze płyty w rubryce „5 na 5” wskazał natomiast Krzysztof Skiba, a na „Części pierwsze” rozłożyliśmy utwór „High Hopes” grupy Pink Floyd.

%%REKLAMA%%

Na koniec warto wspomnieć o kilku relacjach z koncertów. Choć w klubach i halach nie działo się ostatnio wiele, odwiedziliśmy między innymi Zacieralia, czy występy A Perfect Circle, a także świąteczną trasę Behemotha. W lutowym numerze ponadto nie zabraknie wiadomości ze świata muzyki rockowej, recenzji najnowszych wydawnictw, czy coraz popularniejszej rubryki filmowej.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także