Lutowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 25 stycznia, 2021

Katatonia, Steven Wilson, Dezerter, Kult, Soen, Def Leppard, Luxtorpeda… To tylko niektórzy wykonawcy, o których piszemy w lutowym „Teraz Rocku”.


Już 27 stycznia w kioskach w całej Polsce, naszym sklepie internetowym oraz e-Kiosku pojawi się lutowym numer „Teraz Rocka”. Nasza redakcja najwięcej miejsca w piśmie poświęciła zespołowi Katatonia. To właśnie istniejąca od 1991 roku szwedzka grupa doczekała się 14-stronicowej wkładki. Wszystkie wydawnictwa doczekały się recenzji, sporo miejsca poświęciliśmy również niezwykle ciekawej historii formacji grającej szeroko rozumianą muzykę metalową.

Okładkę nowego „Teraz Rocka” zdobi natomiast Steven Wilson. W piśmie znajdziecie obszerną rozmowę z muzykiem, który sporo powiedział na temat swojej nowej płyty „The Future Bites”, której premierę przewidziano na 29 stycznia. Wśród przepytanych przez nas artystów znaleźli się również przedstawiciele takich formacji jak Kult, Dezerter, Hedone, Genesis, Soen, Wardruna czy Normandie.

Jeśli chodzi o artykuły, to warto wspomnieć o kolejnej odsłonie „Historii Rocka” – tym razem wracamy wspomnieniami do 1970 roku. Ponadto tekst o zmarłym niedawno Grzegorzu „Guziku” Guzińskim. Dłuższe formy poświęciliśmy również zespołom Pink Floyd, Refused czy Def Leppard.

Poza tym w lutowym „Teraz Rocku” znajdziecie recenzje najnowszych albumów, a także wiadomości i ciekawostki ze świata rocka. Szukajcie takiej okładki:

KOMENTARZE

Przeczytaj także