Lutowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 24 stycznia, 2022

W lutowym „Teraz Rocku” piszemy o Judas Priest, Slashu, Andrzeju Nowaku, Saxon, Urszuli i wielu innych. Pismo do kiosków trafi 25 stycznia.


16-stronicowa wkładka lutowego „Teraz Rocka” poświęcona została legendarnemu Judas Priest. Zespół ma na koncie osiemnaście albumów studyjnych i, to już potwierdzone, nie powiedział ostatniego słowa. Jednocześnie będzie jedną z gwiazd tegorocznego Mystic Festivalu. To doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie wspaniałą historię, jaką od 1969 roku stworzyli Ian Hill, Glenn Tipton, Rob Halford, K.K. Downing i inni!

Na okładce najnowszego numeru inna rockowa ikona, Slash. Gitarzysta Guns N’ Roses niedługo wyda kolejny solowy album, ponownie nagrany z Mylesem Kennedym i The Conspirators. Postanowiliśmy go o tę płytę podpytać, ale tematów poruszyliśmy w wywiadzie znacznie więcej. Na nasze pytania odpowiedzieli także członkowie takich zespołów jak Jethro Tull, Saxon, HammerFall, Trupa Trupa czy Zeal & Ardor.

W lutowym „Teraz Rocku” powracamy do cyklu „Historia Rocka”. Opisaliśmy niezwykle ważny dla rozwoju gatunku 1980 rok. Wśród tekstów również ten poświęcony pamięci Andrzeja Nowaka, muzyka TSA i Złe Psy, który zmarł kilka tygodni temu. Piszemy ponadto o The Beatles i Davidzie Bowiem. Koncertów co prawda ostatnio niewiele, ale nasi redaktorzy wybrali się na 18. klubu Progresja. Relację z tego wydarzenia znajdziecie oczywiście w nowym numerze pisma. Poza tym – klasycznie – recenzje, newsy ze świata rocka i dużo więcej.

Lutowy „Teraz Rock” od środy, 26 stycznia, w kioskach, salonach prasowych i naszym e-sklepie!

KOMENTARZE

Przeczytaj także