Lutowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 26 stycznia, 2020

Istniejącemu od 2008 roku i robiącemu furorę na rockowym rynku zespołowi Ghost poświęciliśmy 10-stronicową wkładkę lutowego „Teraz Rocka”. Dokładnie – analizując historię i twórczości – przyjrzeliśmy się muzycznemu projektowi tworzonemu z pasją i zaangażowaniem przez Tobiasa Forge. Szwedzki zespół regularnie występuje w Polsce, a ostatni raz pojawili się w listopadzie ubiegłego roku w katowickim Spodku.

Sporo miejsca w nowym numerze przeznaczyliśmy na wywiady. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich zespołów jak: Dream Theater, House Of Death, Me and That Man, Hollywood Undead, Algiers czy Zacier. Na nasze pytania odpowiedział ponadto Ralph Kaminski.

Nie mniej ciekawie jest w artykułach. Szczególnie polecamy tekst „1+1”, który poświęciliśmy słynnym rockowym duetom. Poza tym w lutym przeczytacie teksty poświęcone Tool, zmarłemu niedawno Neilowi Peartowi z Rush, a także Bonowi Scottowi z AC/DC. Będzie ponadto o zespołach Uriah Heep, Nick Cave And The Bad Seeds czy Genesis.

Nasi redaktorzy pojawili się i opisali najważniejsze koncerty ostatnich tygodni. W lutowym „Teraz Rocku” relacje z występów Eluveitie i Lacuna Coil, Sweet Noise, Lady Pank, Lipali, Nocnego Kochanka czy Jelonka. Poza tym w numerze newsy z rockowego świata, recenzje najważniejszych wydawnictw i wiele więcej. Do kiosków zapraszamy 29 stycznia!

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także