Lutowy „Teraz Rock” również w PDF-ie. Kup teraz!

/ 1 lutego, 2024

Do naszego sklepu internetowego trafił najnowszy, lutowy numer „Teraz Rocka” – dostępny jest również w formacie PDF.


Właśnie w sklepie internetowym terazrock.com pojawiło się lutowe wydanie „Teraz Rocka” w wersji elektronicznej. Co nie mniej ważne – jest ono tańsze od wydania papierowego i kosztuje zaledwie 12,99 zł.

Od listopada publikujemy nasz miesięcznik również w wygodnym i uniwersalnym formacie PDF, co spotkało się z bardzo pozytywnymi reakcjami z Waszej strony.

KUP E-WYDANIE LUTOWEGO „TERAZ ROCKA”!

„Teraz Rock”: O czym piszemy w lutym?

12-stronicową wkładkę najnowszego „Teraz Rocka” poświęciliśmy zespołowi Mr. Big, który niedawno zapowiedział pożegnalną trasę koncertową (w tym koncert w Polsce). Amerykańska grupa powstała w 1988 roku i od tamtej pory wydała dziewięć albumów – o nich wszystkich przeczytacie w naszym miesięczniku. Podobnie jak o ciekawej i burzliwej historii tego zasłużonego zespołu.

Na okładce lutowego numeru naszego miesięcznika gości natomiast lider zespołu Ørganek, który odpowiedział na nasze pytania – związane między innymi z wydawnictwem „MTV Unplugged”. Wśród przepytanych przez nas artystów znaleźli się ponadto członkowie takich zespołów jak The Vaccines, TSA Dream Team czy Firewind. Na pytania naszych redaktorów odpowiedzieli również Krzysiek Sokołowski i Maciej Meller.

Wśród artykułów znajdziecie materiały poświęcone grupom The Beatles, Green Day czy Boston. Rubrykę „5 Na 5” pomógł nam stworzyć natomiast sam Wolfgang Van Halen. Ponadto w lutym kolejna odsłona „Historii Rocka” – tym razem poświęcona rokowi 2001. No i najważniejsze – w lutym podsumowaliśmy 2023 rok w muzyce rockowej, co zaowocowało listami najlepszych płyt i opiniami zaproszonych gości oraz redaktorów. „Teraz Najlepsi 2023” to aż dziesięć wypchanych po brzegi stron!

Zrelacjonowaliśmy imprezę zorganizowaną pod szyldem „Wielkopolska gra!”, a także tegoroczne Zacieralia. Opisaliśmy ponadto klubowe występy Vadera i Nocnego Kochanka. Poza tym w lutowym „Teraz Rocku” bardzo dużo recenzji najnowszych wydawnictw i newsy ze świata muzyki rockowej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także