Luxtorpeda opuściła media społecznościowe. Zniknął profil z ponad 200 tysiącami polubień!

/ 3 stycznia, 2021

Bez żadnych zapowiedzi, niemalże z dnia na dzień Luxtorpeda opuściła media społecznościowe.


Mimo że mieli ponad 210 tysięcy polubień i oddaną facebookową społeczność, postanowili usunąć swoje konto na popularnym serwisie. Mowa o zespole Luxtorpeda, który bez wcześniejszej zapowiedzi zniknął z mediów społecznościowych!

1 stycznia z Facebooka zniknął profil „Luxtorpeda OFFICIAL”. Grupa przez kilka ładnych lat zebrała 212 tysięcy fanów. Na stronie formacji przeczytać możemy jedynie:

Od tego roku wszelkie informacje o naszej muzycznej działalności będziecie mogli śledzić na tej naszej oficjalnej stronie oraz na naszym oficjalnym kanale na YouTube. Nasza muzyka dostępna też w sieci bez ograniczeń.

To potwierdzenie zniknięcia z Facebooka, ale niestety bez wytłumaczenia tej decyzji. Jeśli więc będziecie chcieli być na bieżąco, zaglądać musicie na oficjalną stronę internetową Luxtorpedy. Co prawda zespół posiada profil w serwisie Twitter, ale od kilku lat jest on nieaktywny.

Grupa niedawno zagrała dwa koncerty on-line, które dostępne są na jej kanale w serwisie YouTube.  

Dyskografię Luxtorpedy zamyka album „Anno Domini MMXX”, który miał swoją premierę w październiku ubiegłego roku. Na płycie znalazło się w sumie dwanaście premierowych kompozycji.

fot. Bartek Hałat

KOMENTARZE

Przeczytaj także