Łydka Grubasa ogłosiła pierwszy koncert po kwarantannie. Bilety wyprzedane błyskawicznie

/ 29 maja, 2020

Łydka Grubasa i Zenek Kupatasa zapowiedzieli koncert w 27 czerwca w Moto Gospodzie – Kruklanki. Zgodnie z nowymi przepisami w koncercie będzie mogło wziąć udział tylko 150 fanów. Jak się okazało było ich znacznie więcej. Bilety rozeszły się błyskawicznie.

Zespół na swojej stronie pisze:

My tęsknimy za koncertami, okazuje się że Wy również! Bilety na pierwszy „żywczyk” w Kruklankach rozeszły się w 4 godziny, pięknie dziękujemy! Dostajemy bardzo dużo pytań o kolejne wejściówki – niestety, póki co nie możemy wpuścić więcej niż 150 osób. Jeśli w tym temacie będą jakiekolwiek zmiany w przepisach – oczywiście będziemy reagować na bieżąco. Koncert kroi się kameralny, ale zrobimy dym tak jak trza! Już nie możemy się doczekać…

%%REKLAMA%%

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zespół urządzi transmisję na żywo z dodatkowego koncertu, który odbędzie się 26 czerwca w krakowskim klubie Studio.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także