Łydka Grubasa opublikowała specjalny teledysk [WIDEO]

/ 1 maja, 2020

Łydka Grubasa w trakcie kwarantanny skomponowała i nagrała nowy utwór, zatytułowany „R jak rozlewam”. Klip miał właśnie premierę na YouTube.

Wokalista zespołu, Hipis, mówi:

Pierwotnie miał to być kawałek o imprezowych wpadkach, ale wybuch pandemii skłonił nas do zmiany koncepcji, przez co utwór podążył inną ścieżką i nabrał soczystszego wymiaru. Połączenie bitu latino z gangsta rapem i gitarami może wydawać się karkołomne, ale nie takie klimaty zdarzało nam się sklejać. A co do przekazu – imprezowe panaceum wpisane jest w naszą kulturę mocniej, niż nam się wydaje. Może mikroba nie niszczy, ale na ból duszy wywołany wszechobecną paranoją obserwowaną przez nas każdego dnia, pomaga. Oczywiście stosujcie z głową i umiarem!

Utwór powstał „korespondencyjnie”. Muzycy podczas jego nagrywania nie widzieli się ani razu osobiście.

%%REKLAMA%%

Gitarzysta Ziggy mówi:

Wszystkie tracki zarejestrowaliśmy w warunkach domowych. Miał to być szybki żart, ale po pierwszych dźwiękach okazało się, że utwór ma potencjał. Nagrane ślady wysłaliśmy do Hertz Studio, gdzie popełniliśmy dwie ostatnie płyty, a tam Panowie Wiesławscy wyjęli z nich tyle, ile się dało. Rezultat jest naprawdę wyśmienity.

Klip możecie obejrzeć poniżej.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także