Łydka Grubasa zapowiada koncert w swojej telewizji

/ 11 grudnia, 2020


Zespół Łydka Grubasa przygotował specjalną niespodziankę dla swoich fanów.


Łydka Grubasa zapowiada internetowy koncert, który będzie jednocześnie inauguracją kanału Łydka TV. Koncert odbędzie się 12 grudnia o godzinie 19.30.

Tak o tym pomyśle opowiada wokalista Bartosz „Hipis” Krusznicki:

Szycie maseczek nam nie szło, bo wychodziły same trójkątne. Do rozwożenia żurku też się nie nadaję, bo nie mam prawa jazdy. Ale Telewizja – o, to jest coś! Zwłaszcza, że posiedziałem ostatnio parę godzin przez telewizorem i widzę gołym okiem, że wymagania intelektualne nie są zaporowe.

Koncert będzie transmitowany bezpłatnie na kanale Youtube zespołu. Produkcja wizualno – dźwiękowa, pomimo ciężkiej sytuacji, będzie na zawodowym poziomie. Zespół wynajął profesjonalne studio telewizyjne i zawodową ekipę.

Dominik „Długi” Skwarczyński, klawiszowiec mówi:

Na stały abonament o zasięgu ogólnopolskim pewnie przyjdzie nam chwilę poczekać. Na razie uruchomiliśmy system dobrowolnych, wirtualnych „biletów” zwanych „naŁydkiem” – ale nie wykluczamy, że wkrótce staniemy się poważnym graczem na rynku mediów. Uważamy, że lepiej zrobić dobry program raz na pół roku niż padakę 24 godziny 7 dni w tygodniu, ludzie to pokochają.

Link do transmisji znajdziecie poniżej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także