Lzzy Hale podziękowała za trasę ze Skid Row. Zostanie wokalistką zespołu na dłużej?

/ 6 czerwca, 2024

Nieoczekiwanie rolę wokalistki w zespole Skid Row, przynajmniej w czasie zakończonej właśnie trasy, pełniła Lzzy Hale. Wiemy już, czy zwiążę się z grupą na dłużej.


Kilka miesięcy temu zespół Skid Row opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że Erik Grönwall rozstaje się z grupą z przyczyn zdrowotnych.

Erik, który zmaga się z problemami zdrowotnymi po przeszczepie szpiku, doszedł do wniosku, że rygor tras koncertowych jest dla niego zbyt obciążający. Wówczas podano, że jego miejsce na najbliższą trasę po Stanach Zjednoczonych zajmie… Lzzy Hale.

Choć to odważna decyzja, okazała się bardzo udana. Wokalistka spisała się świetnie, a fani zespołu byli zachwyceni jej występami. Zresztą członkowie Skid Row również. Ostatecznie wokalistka zagrała wszystkie cztery zaplanowane na maj i początek czerwca koncerty. Czy zostanie z zespołem na dłużej?

Wiemy już oficjalnie, że nie, o czym w mediach społecznościowych poinformowała sama zainteresowana:

Ten szczególny czas, który nastał w moim życiu, uniemożliwia mi zaangażowanie się na stałe we współpracę z zespołem Skid Row. Wysyłam oficjalną prośbę do wszechświata, abyśmy mogli ponownie połączyć siły w przyszłości.

– napisała Lzzy Hale.

Zmiany w Skid Row

Niedługo później Rachel Bolan podziękował wokalistce i przyznał, że znów rozpoczęli poszukiwania nowego członka zespołu, który mógłby zająć miejsce Erika Grönwall w pełnym wymiarze czasowym. Basista przyznał, że przeprowadzone do tej pory przesłuchania nie pozwoliły im na wyłonienie odpowiedniego kandydata.

Bolan zdradził ponadto, że jak uda im się znaleźć wokalistę, wcześniej czy później przygotują nowy album Skid Row. – Cały czas piszemy premierowy materiał – przyznał.

KOMENTARZE

Przeczytaj także