M. Shadows (Avenged Sevenfold) o chęci dołączenia do Rock And Roll Hall Of Fame

/ 30 maja, 2017

Aby dostać się na listę Rock And Roll Hall Of Fame należy spełniać konkretne warunki. Zespół musi mieć wydany album przynajmniej 25 lat temu. Należy zaznaczyć, że jednym z kryteriów jest również to, aby zespół posiadał duży wpływ na rozwój i utrwalanie rock'n'rolla, co daje znacznie większe pole do interpretacji.

Bliski współpracownik Slipknot i Avenged Sevenfold nie żyje

Jeśli chodzi o zespoły metalowe czy hardrockowe to nie było ich wiele w całej historii Rock Hall. Zaliczają się do nich między innymi: Black Sabbath, Metallica, AC/DC, Deep Purple, Guns N' Roses, Van Halen czy Led Zeppelin.

M. Shadows w ostatnim wywiadzie mówił o Rock And Roll Hall Of Fame:

Jedną z rzeczy w Rock And Roll Hall Of Fame jest to, że zalicza się do niej wiele zespołów, które posiadają mnóstwo sukcesów i jednocześnie mają na koncie uznanie krytyków. Nie sądzę, żeby Avenged Sevenfold posiadało warunki, dzięki którym ludzie głosowaliby na nas. Ale uważam, że z ostatnim albumem „The Stage” wnieśliśmy wiele zmian. Jest aktualnie wiele ważnych publikacji, w których jesteśmy wyróżniani. Przez dłuższy czas nie szanowano nas. Więc kto wie? To byłoby niesamowite, ponieważ fani uwielbiają takie rzeczy.

Formacja wydała swój siódmy studyjny album, „The Stage”, 28 października 2016 roku. Jest to pierwszy album, przy którego tworzeniu uczestniczył Brooks Wackerman.

Avenged Sevenfold 7 czerwca wyruszą w trasę, w którą wliczają się koncerty w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Trasa ta zakończy się 16 sierpnia.

ag

KOMENTARZE

Przeczytaj także