Machine Head opublikował antywalentynkowy singel [AUDIO]

/ 14 lutego, 2020

Grupa Machine Head wydała kolejną nową piosenkę. Po energicznym „Do Or Die” przyszedł czas na nieco łagodniejszy „Circle The Drain”, który Robb Flynn określa mianem piosenki „antywalentynkowej”.

Wokalista Machine Head mówi:

Piosenka zainspirowana jest moim znajomym, który wrócił z Afganistanu, żeby odkryć, że jego związek jest w gruzach. Najpierw ona go zdradzała, a potem wpadła w paranoję, że to on będzie ją zdradzał, czym doprowadzała go do szaleństwa.

Dziwnie się to złożyło z moim życiem: dwóch członków zespołu odeszło, rozwiodła się para, z którą od wielu lat przyjaźniłem się ja i moja żona. Był to czas rozstań, przyjaciele się usuwali, pewni ludzie przestali być zapraszani na pewne wydarzenia, panowała społeczna i emocjonalna presja.

To smutna piosenka o tym, jak rozpadają się związki, ale opowiada o pogodzeniu się z końcem i wykonaniu kolejnego kroku. Tak naprawdę jest to piosenka antywalentynkowa.

Poniżej możecie wysłuchać „Circle The Drain”.

 


REKLAMA

„Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także