Madonna komentuje sprawę Michaela Jacksona w świetle „Leaving Neverland”

/ 8 maja, 2019

Film „Leaving Neverland” w reżyserii Dana Reeda bada kwestię molestowania seksualnego nieletnich przez Michaela Jacksona. Skupia się na wywiadach z dwoma mężczyznami – Wade’em Robsonem i Jimmym Safechuckiem, którzy twierdzą, że w dzieciństwie byli molestowani przez gwiazdora pop. W efekcie wiele rozgłośni radiowych postanowiło bojkotować twórczość Michaela Jacksona.

Posłuchaj nowej kompozycji Madonny

Sprawę skomentowała Madonna. W wywiadzie dla „British Vogue” przyznała, że nie widziała filmu i dodała:

Nie wyznaję mentalności tłumu, który skory jest do linczu. Według mnie osoba jest niewinna, dopóki nie udowodni jej się winy. Oskarżano mnie o tysiące rzeczy, które nie były prawdziwe. Kiedy więc ktoś mówi coś takiego, pytam „czy potrafisz to udowodnić?”.

Madonna przygotowuje się do wydania płyty „Madame X”, której premiera zaplanowana jest na 14 czerwca. Artystka wypuściła już dwa utwory promujące płytę.

%%REKLAMA%%

Dyskografię artystki zamyka album „Rebel Heart”, który opublikowała w marcu 2015 roku. Madonna publikuje i koncertuje niemalże od początku lat 80. Ma na swoim koncie ponad 300 milinów sprzedanych płyt i kilka wielkich przebojów – z „Like a Virgin”, „Frozen” czy „Vogue” na czele.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także