Madonna wyreżyseruje swoją filmową biografię

/ 16 września, 2020

Nie ma wątpliwości, że Madonna osiągnęła niesamowity sukces i utrzymuje się na szczycie popularności przez kolejne dekady. Mimo wszystko jej droga do sławy nie była usłana różami, co artystka będzie chciała przedstawić w filmowej biografii, którą właśnie zapowiedziała. Film powstanie we współpracy z Universal Pictures.

Madonna poinformowała, że nad scenariuszem do filmu współpracowała będzie ze zdobywczynią Oscara, Diablo Cody („Kobieta na skraju dojrzałości”). Artystka sama zajmie się natomiast reżyserią obrazu. Nie jest jeszcze znany tytuł filmu, ale nieoficjalnie mówi się o „Live to Tell”. Warto jednocześnie nadmienić, że choć Madonna ma doświadczenie aktorskie, sama nie pojawi się w filmie. Trwają poszukiwania odtwórczyni głównej roli.

Chciałabym ukazać niesamowitą podróż, którą zafundowało mi życie. Podróż artystki, muzyka, tancerki. Istoty ludzkiej, próbującej wytyczyć swą drogę na tym świecie. W filmie skupimy się oczywiście na muzyce. To ona zawsze była moim impulsem do działania, to muzyka i sztuka napędzały mnie to życia.

– powiedziała Madonna o filmie.

%%REKLAMA%%

Piosenkarka ma już doświadczenie reżyserskie – odpowiedzialna jest bowiem za film „Mądrość i seks”. Produkcją jej filmu zajmie się Amy Pascal.

mg

Przeczytaj także