Majowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 27 kwietnia, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił majowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Majowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 27 kwietnia znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

MAJOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w maju?

Wkładkę majowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy jednemu z najważniejszych przedstawicielowi polskiego rocka – zespołowi T.Love. Okazja jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ dowodzona przez Muńka formacja opublikowała właśnie swój nowy album zatytułowany „Hau! Hau!”. Dokonania ikonicznej formacji podsumowaliśmy na 20 stronach.

Pozostajemy w polskich klimatach, a to za sprawą zespołu Chemia, który zdobi okładkę najnowszego numeru naszego pisma. Oczywiście w samej gazecie znajdziecie rozmowę z przedstawicielami stołecznej formacji. Na nasze pytania odpowiedzieli ponadto przedstawiciele takich zespołów jak: Luxtorpeda, Archive, The Doors, Polskie Znaki czy Rubens. Przepytaliśmy również Wojtka Cugowskiego i Udo Dirkschneidera.

Obszerny artykuł poświęciliśmy zmarłemu niedawno Taylorowi Hawkinsowi z Foo Fighters. Ponadto w artykułach przeczytacie między innymi o Smokie i Def Leppard. Podsumowaliśmy również rok 1983 w niezwykle przez Was cenionym cyklu „Historia Rocka”.

Branża koncertowa powoli odżywa, czego efektem jest kilka relacji – między innymi z występów Nothing But Thieves oraz I Am Morbid. Ponadto w majowym „Teraz Rocku” znajdziecie recenzje dziesiątek wydawnictw oraz wiadomości ze świata muzyki rockowej. Zapraszamy do kiosków!

KOMENTARZE

Przeczytaj także