Majowy „Teraz Rock” już w sprzedaży. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

/ 25 kwietnia, 2018

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Wiele ostatnio dzieje się w zespole The Smashing Pumpkins – formacja zapowiedziała chociażby publikację dwóch epek, a nieco wcześniej powrót w oryginalnym składzie. Choć ostatecznie do grupy nie powróciła basistka, D'arcy Wretzky, fani zespołu już zacierają ręce. Postanowiliśmy między innymi z tego powodu bliższej przyjrzeć się zespołowi The Smashing Pumpkins, co zaowocowało 14-stronicową wkładką, która będzie tylko jednym z wielu ciekawych materiałów opublikowanych na łamach majowego „Teraz Rocka”.

Okładkę nowego numeru zdobi Steven Wilson, który odpowiedział na pytania naszego redaktora – między innymi na temat ostatnich wydawnictw i ambitnych planów na przyszłość. Skoro o wywiadach mowa, przepytaliśmy między innymi muzyków z takich zespołów jak Hollywood VampiresMarillionBlack Label SocietyDimmu Borgir czy Chemii. Na nasze pytania odpowiedział również Glaca, który rzucił światło na swoje nowe wydawnictwo, a także legendarny klawiszowiec Deep Purple – Don Airey.

Obszernego artykułu doczekała się jedna z najważniejszych kwietniowych imprez – Metalmania. Poza tym na łamach majowego numeru teksty o SaxonDio czy The Rolling Stones. Nie zabraknie również relacji z najważniejszych koncertów, jak chociażby polskie występy Black Label Society, G3TriviumEditors czy wschodzącej gwiazdy rocka – grupy Greta Van Fleet.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także