Majowy „Teraz Rock” – kup teraz!

/ 27 kwietnia, 2024

W sprzedaży dostępny jest majowy „Teraz Rock”, czyli najnowszy numer naszego miesięcznika. O czym piszemy? Sprawdź!


Majowy „Teraz Rock” już w sprzedaży! Na razie tylko w naszym sklepie internetowym, w którym już teraz możecie składać zamówienia. Pismo dostępne jest nie tylko w formie fizycznej, ale i elektronicznej (PDF).

Zgodnie z opublikowaną kilka dni temu zapowiedzią, nowy numer naszego miesięcznika trafi do kiosków oraz salonów prasowych w poniedziałek, 29 kwietnia.

MAJOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w maju?

Wkładkę majowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy zespołowi Kings of Leon, który już niedługo – 17 lipca – zagra w krakowskiej Tauron Arenie. Na 12 stronach redaktorzy pisma przybliżyli trwającą ćwierć wieku historię amerykańskiej formacji, a także zrecenzowali jej wszystkie wydawnictwa.

Na okładce metalowa legenda, zespół Accept. To nie przypadek – na nasze odpowiedział lider grupy, Wolf Hoffmann. Wśród przepytanych przez redaktorów „Teraz Rocka” muzyków znaleźli się również przedstawiciele zespołów Tool, Karaś/Rogucki, Big Cyc, Einstürzende Neubauten oraz Within Temptation. Wywiadów udzielili nam również Mark Knopfler, Kim Gordon, Anja Huwe, Renata Przemyk i Grzegorz Kupczyk.

Artykuły poświęciliśmy legendarnemu Queen, a także zespołowi Pearl Jam, który niedawno opublikował nową płytę. Nie zabrakło również miejsca na „Historię rocka” – co uważniejsi bez wątpienia widzą, że przyszedł czas na rok 2004. W stałych rubrykach między innymi Ultravox i Kate Bush.

Majowy „Teraz Rock” to sporo relacji z koncertów – nasi ludzie byli między innymi na występach Judas Priest, U.D.O., Therion, Lordi, Focus, Pixies, Idles, Dżem, Waglewski (w ramach MTV Unplugged) czy Batushka. Poza tym w najnowszym numerze dziesiątki recenzji wydawnictw, newsów ze świata muzyki rockowej i wiele więcej!

KOMENTARZE

Przeczytaj także