Majowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 23 kwietnia, 2018

Wiele ostatnio dzieje się w zespole The Smashing Pumpkins – formacja zapowiedziała chociażby publikację dwóch epek, a nieco wcześniej powrót w oryginalnym składzie. Choć ostatecznie do grupy nie powróciła basistka, D'arcy Wretzky, fani zespołu już zacierają ręce. Postanowiliśmy między innymi z tego powodu bliższej przyjrzeć się zespołowi The Smashing Pumpkins, co zaowocowało 14-stronicową wkładką, która będzie tylko jednym z wielu ciekawych materiałów opublikowanych na łamach majowego „Teraz Rocka”.

Riverside prosi fanów o pomoc przy tekstach

Okładkę nowego numeru zdobi Steven Wilson, który odpowiedział na pytania naszego redaktora – między innymi na temat ostatnich wydawnictw i ambitnych planów na przyszłość. Skoro o wywiadach mowa, przepytaliśmy między innymi muzyków z takich zespołów jak Hollywood Vampires, Marillion, Black Label Society, Dimmu Borgir czy Chemii. Na nasze pytania odpowiedział również Glaca, który rzucił światło na swoje nowe wydawnictwo, a także legendarny klawiszowiec Deep Purple Don Airey.

Obszernego artykułu doczekała się jedna z najważniejszych kwietniowych imprez – Metalmania. Poza tym na łamach majowego numeru teksty o Saxon, Dio czy The Rolling Stones. Nie zabraknie również relacji z najważniejszych koncertów, jak chociażby polskie występy Black Label Society, G3, Trivium, Editors czy wschodzącej gwiazdy rocka – grupy Greta Van Fleet.

No i znacznie więcej znajdziecie w majowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi w najbliższą środę, 25 kwietnia.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także