Majowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 25 kwietnia, 2022

Już 27 kwietnia w kioskach oraz naszym e-sklepie pojawi się majowy numer miesięcznika „Teraz Rock”. Sprawdź, o czym w nim przeczytasz!


Wkładkę majowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy jednemu z najważniejszych przedstawicielowi polskiego rocka – zespołowi T.Love. Okazja jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ dowodzona przez Muńka formacja opublikowała właśnie swój nowy album zatytułowany „Hau! Hau!”. Dokonania ikonicznej formacji podsumowaliśmy na 20 stronach.

Pozostajemy w polskich klimatach, a to za sprawą zespołu Chemia, który zdobi okładkę najnowszego numeru naszego pisma. Oczywiście w samej gazecie znajdziecie rozmowę z przedstawicielami stołecznej formacji. Na nasze pytania odpowiedzieli ponadto przedstawiciele takich zespołów jak: Luxtorpeda, Archive, The Doors, Polskie Znaki czy Rubens. Przepytaliśmy również Wojtka Cugowskiego i Udo Dirkschneidera.

Obszerny artykuł poświęciliśmy zmarłemu niedawno Taylorowi Hawkinsowi z Foo Fighters. Ponadto w artykułach przeczytacie między innymi o Smokie i Def Leppard. Podsumowaliśmy również rok 1983 w niezwykle przez Was cenionym cyklu „Historia Rocka”.

Branża koncertowa powoli odżywa, czego efektem jest kilka relacji – między innymi z występów Nothing But Thieves oraz I Am Morbid. Ponadto w majowym „Teraz Rocku” znajdziecie recenzje dziesiątek wydawnictw oraz wiadomości ze świata muzyki rockowej. Zapraszamy do kiosków!

KOMENTARZE

Przeczytaj także