Majowy „Teraz Rock” trafił do sprzedaży

/ 26 kwietnia, 2017

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

14-stronicową wkładkę majowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy legendarnemu brytyjskiemu zespołowi Pendragon. Grająca rocka progresywnego formacja funkcjonuje nieprzerwanie od 1978 roku, a na jej czele stoją od samego początku wokalista i gitarzysta Nick Barrett oraz basista Peter Gee. Grupa opublikowała już dziesięć albumów długogrających, kilka koncertówek i składanek. 

Okładkę majowego numeru pisma zdobią jednak muzycy z zespołu Evanescence, którym również poświęciliśmy sporo miejsca. W związku z ich zbliżającą się wielkimi krokami wizytą w Polsce oraz ambitnymi planami dotyczącymi publikacji nowej płyty. Poza nimi, bohaterami naszych artykułów zostały takie zespoły jak PerfectNirvanaMastodon czy Nick Cave and the Bad Seeds.

Nie zapomnieliśmy również o wywiadach, a wśród przepytanych przez nas muzyków znaleźli się reprezentanci takich zespołów jak KornMarillionDragonforceCounterfeit czy Złe Psy. Na nasze pytania odpowiedzieli również Sting oraz Natalia Niemen. Jeśli chodzi o wywiady – każdy znajdzie coś dla siebie! Podobnie jest z relacjami z koncertów, ponieważ opisaliśmy chociażby występy wspomnianego już Stinga, zespołów TriptykonNeal Morse BandHappysad czy w końcu Kata i Chylińskiej.

Pamiętajcie – nowy „Teraz Rock” pojawił się już w kioskach, a także w naszym sklepie internetowym. Jest dostępny również w wersji elektronicznej

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także