Marcowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 25 lutego, 2018

Bohaterem wkładki marcowego „Teraz Rocka” będzie kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i wokalista – Ray Wilson. Nie zapominając o występach w legendarnej grupie Genesis, przyjrzymy się solowej twórczości artysty, który ma na swoim koncie sześć wydawnictw studyjnych i osiem koncertowych. Okazją do bliższego zapoznania się z twórczością Wilsona jest jego trasa po naszym kraju kraju, która odbędzie się już w marcu.

Quincy Jones przeprasza The Beatles

Okładkę zbliżającego się numeru naszego miesięcznika zdobi inna zagraniczna gwiazda – grupa Nightwish, która po krótkiej przerwie powróciła do koncertowania, zapowiedziała publikację koncertowego wydawnictwa i już planuje kolejne studyjne. O tych i wielu innych sprawach opowiedziała na naszych łamach wokalistka grupy, Floor Jansen. Wywiadów w marcowym „Teraz Rocku” pojawi się jednak znacznie więcej, a wystarczy wspomnieć chociażby o Muńku Staszczyku, Andrew W.K., Stingu, czy w końcu muzykach z Illusion, Simple Minds, Emperor, Pornografii i Turbonegro.

Po trzymiesięcznej przerwie na łamy pisma wrócił „Strip-Tease”, a tym razem jego bohaterem będzie lider i wokalista grupy Dr. Misio, a jednocześnie popularny aktor – Arkadiusz Jakubik. Musiał on zmierzyć się z wieloma trudnymi pytaniami, których autorami jesteście Wy, nasi Czytelnicy.

Na koniec warto wspomnieć o artykułach, wśród których szczególne miejsce zajmuje ten poświęcony zmarłej kilka tygodni temu Dolores O’Riordan, wokalistce The Cranberries. Poza tym postanowiliśmy napisać o The Beatles, Legend Of The Seagullmen, Judas Priest czy The Moody Blues.

To i znacznie więcej znajdziecie w marcowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi już w najbliższą środę, 28 lutego.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także