Marcowy „Teraz Rock” trafił do sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 1 marca, 2023

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił marcowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Marcowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 1 marca znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

MARCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w marcu?

10-stronicową wkładkę marcowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy pochodzącemu z Wielkiej Brytanii zespołowi Bring Me The Horizon. Zrecenzowaliśmy wszystkie albumy i prześledziliśmy fascynującą historię istniejącej od 2004 roku formacji. Wybraliśmy BMTH nieprzypadkowo – grupa na początku lutego zagrała wyprzedany koncert w gliwickiej Arenie, z którego relację również umieściliśmy w najnowszym numerze pisma.

Najobszerniejszy artykuł marcowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy zespołowi Pink Floyd – moment również nie jest przypadkowy, ponieważ tekst Wiesława Weissa powstał przy okazji 50-lecia wydania legendarnego „The Dark Side of The Moon”. W numerze ponadto kolejna odsłona niezwykle przez Was cenionej „Historii rocka” – tym razem przyszedł czas na niezwykle istotny dla gatunku rok 1992. Bohaterami innego tekstu są natomiast ikoniczni Crosby, Stills, Nash & Young.

Zgodnie z tradycją wiele dzieje się w wywiadach. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich zespołów jak Siena Root, KSU, IRA, Myslovitz, Inhaler, Kamelot, Turbo czy Dragon. Przepytaliśmy ponadto Laurę Cox, Błażeja Króla oraz Phila Selwaya.

Jeśli chodzi o relacje z koncertów, to poza wspomnianym Bring Me The Horizon, zobaczyliśmy i opisaliśmy występy Palaye Royale, Accept, Life of Agony, Trivium, Black Flag i innych. Ponadto w numerze znajdziecie relacje najnowszych wydawnictw i newsy ze świata muzyki rockowej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także