Marcowy „Teraz Rock” trafił do sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 2 marca, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił marcowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Marcowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 2 marca znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

MARCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w marcu?

12-stronicową wkładkę marcowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy legendzie muzyki rockowej, zespołowi Budgie. Formacja, która dała podwaliny metalowi, to jeden z najważniejszych wykonawców w całej historii gatunku. Niedawno zmarł wokalista, basista i klawiszowiec walijskiego zespołu, Burke Shelley, który do 2010 roku – czyli rozwiązania formacji – pozostawał jej niekwestionowanym liderem. To doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie historię i twórczość zespołu Budgie.

Okładkę nowego „Teraz Rocka” zdobi natomiast zespół Placebo. Jego liderzy – Brian Molko i Stefan Olsdal – odpowiedzieli na nasze pytania dotyczące nowej płyty i wielu innych spraw. Skoro o wywiadach, to porozmawialiśmy również z przedstawicielami takich formacji jak: CETI, Sabaton, Ghost, Korn, Scorpions, Marillion, White Lies czy Franz Ferdinand.

W marcu kolejna odsłona naszego cyklu „Historia rocka”, a tym razem przyszedł czas na niezwykle interesujący rok 1981. Artykuły również zapowiadają się ciekawie! Szczególnie polecamy dwa: „Rock’n’roll po polsku – Bigbeatowe znaki zapytania” oraz tekst poświęcony kultowej formacji Pink Floyd. W stałych rubrykach między innymi o The Cure, Santanie czy Krzysztofie Klenczonie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także