Marek Dyjak zaprasza na koncert w Stodole [WIDEO]

/ 11 marca, 2020

Wspomniany album promują single „Miriam” oraz „Bez”. Z okazji nadchodzącego wydarzenia, Marek Dyjak postanowił osobiście zaprosić wszystkich fanów na koncert:

„Piękny Instalator” to tytuł albumu Marka Dyjaka, który ukazał się nakładem wydawnictwa Agora 29 listopada 2019 roku. Jest to tytuł piosenki, do tekstu Jana Kondraka, która była próbą nawiązania do obrazu Jerzego Dudy-Gracza, tą piosenką Marek Dyjak w 1995 roku wyśpiewał jedną z nagród Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

%%REKLAMA%%

Na płycie znalazły się piosenki autorstwa Jana Kondraka, Roberta Kasprzyckiego, Jacka Musiatowicza, Artura Andrusa, Dariusza Milińskiego i Adama Struga oraz temat z filmu „Jasminum” Zygmunta Koniecznego. Za produkcję muzyczną i opracowanie całości materiału odpowiada Marek Tarnowski, który od lat współpracuje z Artystą, tworząc część jego zespołu.

Już 15 marca materiał z najnowszej płyty Marka Dyjaka będzie można usłyszeć na żywo w warszawskim Klubie Stodoła. Bilety na wydarzenie są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz na stodola.pl.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także