Maria Bakalova o słynnej scenie w filmie „Borat 2”: Bałam się, że coś się stanie

/ 12 listopada, 2020


Aktora wspomina słynną scenę z filmu „Borat 2” z udziałem Rudy’ego Gullianiego.


W nowym filmie „Borat”, w którego wciela się Sacha Baron Cohen znalazła się scena, która odbiła się szerokim echem. Córka Borata, Tutar (w tej roli Maria Bakalova) przeprowadziła wywiad ze znanym amerykańskim politykiem, Rudym Giulianim. Po wywiadzie, który odbył się w ekskluzywnym hotelu, zaproponowała mu drinka w sypialni. Giuliani udał się za nią, a kamera uchwyciła, jak kładzie się na łóżku i sięga do spodni.

W wywiadzie dla „The New York Times” Maria Bakalova wspomina:

Serce waliło mi jak młotem, ale Sacha powiedział: „Powinnaś być zdenerwowana w tej scenie. Wykorzystaj swoje nerwy, pomogą ci przez wszystko przejść”. Widziałam to, co wy widzieliście. Chcieliśmy, żeby każdy zobaczył film i sam osądził. Takie filmy pokazują prawdziwe oblicze człowieka. Pokazuje prawdziwy charakter Rudy’ego. Sami odpowiadacie za swoje decyzje.

Zapytana, czy bała się o swoje życie, powiedziała, że miała obawy, gdy Giuliani zorientował się, że padł ofiarą żartu:

Bałam się, że coś się stanie, ale na szczęście udało nam się uciec.

Rudy Giuliani twierdzi, że klip z jego udziałem został sfabrykowany:

Film z „Borata” to kompletna fabrykacja. Wsuwałem koszulę w spodnie po odłączeniu sprzętu nagrywającego. W żadnym momencie, ani przed, ani w trakcie, ani po wywiadzie, nie zachowywałem się niewłaściwie. Jeśli Sacha Baron Cohen sugeruje inaczej, jest bezczelnym kłamcą.

Film „Borat 2” dostępny jest na platformie Amazon Prime.

KOMENTARZE

Przeczytaj także