Marilyn Manson powraca z nowym materiałem. Zobacz klip [WIDEO]

/ 15 maja, 2024
fot. Lindsay Elizabeth Warner


Marilyn Manson opublikował klip, który wygląda jak zapowiedź jego nowej płyty. Zobacz wideo.


Marilyn Manson opublikował na swoim Instagramie minutowy klip, który wygląda jak fragment jego nowego teledysku. Co ciekawe, klipowi nie towarzyszy żaden komentarz, ale ten sam klip opublikowany został też na Instagramie wytwórni Nuclear Blast, co może sugerować, że jest to zapowiedź nowego albumu artysty.

Zobacz klip poniżej:

Na początku sierpnia wystartuje w USA wspólna trasa koncertowa zespołów Five Finger Death Punch, Marilyn Masnon i Slaughter To Prevail. Będzie to pierwsza od pięciu lat trasa koncertowa zespołu Marilyn Manson.

Marilyn Manson ostatnią trasę odbył w 2019 roku. Pandemia koronawirusa uniemożliwiła mu promowanie wydanego w 2020 roku albumu „We Are Chaos”, a na początku 2021 roku wybuchł skandal, gdy jego była partnerka, Evan Rachel Wood, oskarżyła go o znęcanie się nad nią psychiczne i fizyczne. Od tamtej pory pozew przeciwko Brianowi Warnerowi złożyło jeszcze kilka kobiet, ale artysta nie został do tej pory skazany, jednak kontrakty zerwała z nim jego wytwórnia i agencja, uniemożliwiając kontynuowanie kariery.

Marilyn Manson złożył pozew przeciwko Evan Rachel Wood twierdząc, że próbowała przedstawić go jako „gwałciciela i przemocowca” i w ten sposób „zniszczyć jego karierę”, sąd jednak go odrzucił.

KOMENTARZE

Przeczytaj także